Paketleme ;

Yapılacak kusursuz hizmetimizin en önemli bölümünü, paketlemede kullandığımız avrupa standartlarındaki malzemeler ve bu malzemeleri kullanma şekli ve kullanma sırası oluşturmaktadır.Tüm eşyalarınız bizim için değerlidir ve varış noktasında sürprizlerle karşılaşmamanız için özenle dikkatle paketliyoruz.

MOBİLYALARINIZ ;

Uzman arkadaşlarımız tarafından demonte edildikten sonra, hassasiyetine göre, kraft kağıtları, balonlu ambalaj naylonu, lamineli balonlu ambalaj ürünleri, karton köşebent, polietilen köşebent, kartonlar kullanılarak özellikle köşelerden hasarlanması önlenmiş olur. Varış noktasında paketlerden açılarak eşyalarınız montaj yapılır ve kullanımınıza sunulur.

Koltuk ve Kanepeleriniz;

Öncelikle sanayi tipi streç film ile sarma işleminin ardından, kraft kağıtları, balonlu ambalaj naylonu lamineli ambalaj ürünleri yada kartonlar kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştirilir. Kumaşlı yada deri eşyalarınızda, el değdiği zaman en ufak bir leke olmaması için, ilk işlem olarak statik streç film ile sarmak önceliğimizdir.

Kırılabilecek Cam Eşyalarınız;

Tek tek herbiri diğerine temans etmeyecek şekilde, eşyanın hassasiyetine göre, balonlu ambalaj naylonu yada beyaz kağıtlar kullanılarak sarılır ve, birbirine değmeyecek şekilde karton koli içerisine konulur.

Hassas veya Çok Hassas;

Eşyalarınız ; örneğin, plasma televizyon gibi elektronik eşyalarınız, çok hassas antika değeri olan eşyalarınız yada manevi değeri olan eşyalarınızı ; durumuna göre, balonlu naylon malzeme, kartonlar kullanıldıktan sonra, ahşap sandık içerisine veya içerisine strafor (köpük) konulmuş ahşap sandık içerisine konulmaktadır.

Kıyafetleriniz: 

İçin, özenle ve beğenerek dolabınızdaki askıya asarak kullandığınız kıyafetleriniz, öncelikle ; şeffaf elbise poşetleri giydirilerek sizden başkasının eli değmeden, elbise askılıklı karton koli içerisine konularak, ütüsü dahi bozulmadan yeni adresinizdeki dolabınızda kullanımınıza hazır halde olur.Siz değerli dostlarımıza, birkaç örnekle nasıl ambalaj yapıyoruz konusunda bilgi vermek istedik. Aklınızda oluşabilecek her türlü soru için arayın daha detaylı bilgilendirelim. Paketleme işleminden sonra, eşya taşıması için özellikle imal edilmiş olan, sarsıntıyı en aza indiren kapalı sac kasa kamyona dikkatli bir şekilde yükleme yapılır.